Stylish Apartment In The Old Town By Noclegi Renters

  • 47 м²
  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната

Stylish Apartment In The Old Town By Noclegi Renters Warsaw розташовані у районі Old Town, в межах 6 хвилин ходьби від Королівського замку та на відстані 2.5 км від національного стадіону, що рекомендується відвідати спортивним уболівальникам. Апартаменти розташовані майже за 25 хвилин пішки від залізничного вокзалу Warszawa Główna та поблизу автовокзалу Stare Miasto 01.

Для забезпечення вашого комфорту в апартаментах передбачені душ. Крім того, є фен і банні рушники.

Stylish Apartment In The Old Town By Noclegi Renters оснащені електрочайником, холодильником і духовкою, що забезпечить ваш комфорт.

Варшавська Олександрівська цитадель знаходиться на відстані 25 хвилин пішки, а Президентський палац у Варшаві - всього за 0.8 км. Відстань до центру міста становить лише 3 км, а до аеропорту імені Фридерика Шопена з Stylish Apartment In The Old Town By Noclegi Renters - 5 км. Краєвиди міста Варшава також знаходиться на відстані 2.6 км від апартаментів. Помешкання знаходиться на близькій відстані від станції метро Арсенал міської ратуші.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Stylish Apartment In The Old Town By Noclegi Renters Варшава
Castle Apartment Piwna
Ціна лише для моб. пристроїв

Castle Apartment Piwna

8.9
Відмінно 54 відгуки
17 м від помешкання
Tiny Square Apartment Old Town
Ціна лише для моб. пристроїв

Tiny Square Apartment Old Town

8.9
Відмінно 38 відгуків
47 м від помешкання
USD 128 USD 115
за ніч
Golden Apartments Warsaw - Elegant & Stylish 3-Floor Apartment - Warsaw Old Town
Ціна лише для моб. пристроїв

Golden Apartments Warsaw - Elegant & Stylish 3-Floor Apartment - Warsaw Old Town

8.0
Дуже Добре 1 відгук
47 м від помешкання
USD 695 USD 626
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    12 км

    Залізничні вокзали

    Warszawa Gdańska Railway Station
    1.6 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      Чи надає Stylish Apartment In The Old Town By Noclegi Renters безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в Stylish Apartment In The Old Town By Noclegi Renters.
    • ❓
      Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в цій квартирі?
      Звісно, ця квартира дозволяє розміщення з домашніми тваринами.
    • ❓
      Квартира Stylish Apartment In The Old Town By Noclegi Renters розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Warszawa Główna розташований на відстані близько 2 км від квартири Stylish Apartment In The Old Town By Noclegi Renters.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    12 км

    Залізничні вокзали

    Warszawa Gdańska Railway Station
    1.6 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Stylish Apartment In The Old Town By Noclegi Renters Варшава

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити